Nasze meble dla kotów to prawdziwa kocia pracownia. Wszystkie meble to dobrze przemyślane konstrukcje, które można w dowolnym momencie rozbudować. Szeroka gama naszych artykułów dla kotów tworzy specyficzne raje dla naszych podopiecznych. Każdy mebel zachwyca niesamowitą trwałością i jakością. U nas znajdą Państwo meble do zawieszenia na ścianie, pod sufit jak również do ustawienie na podłodze.

 

Nasze Drewno

Do budowy naszych mebli dla kotów używamy drewna olchowego, sosnowego i dębowego. Powierzchnia została przez nas tak przygotowana aby Twój kot czuł komfort oraz bezpieczeństwo. Każdy element jest przez nas szlifowany i lakierowany. Jego krawędzie są profilowane bądź wycinane w proste kształty a słoje widoczne na powierzchni tworzą niepowtarzalne wzory (jeśli szukasz stylowych mebli bez widocznych słoi wybierz koniecznie drewno olchowe). Tak przygotowane meble nie tylko dają przepiękny efekt wizualny, ale również są zabezpieczone przed działaniem kurzu i wilgoci.

Dostępne wybarwienia drewna

dab-naturalny-kocie-meble.jpgsosna-naturalna-meble-dla-kota.jpgjasny brąz.jpgMeble dla kotów
Dąb NaturalnySosna NaturalnaJasny BrązCiemny Brąz

Dostępne kolory jednolite:

Białyszare meble dla kotówSzary
BiałySzaryCzarny

Wykończenie mebli - Wykładziny

Każdy z elementów naszych mebli dla kotów posiada wykładzinę dywanową wykończoną obszyciem. Wszystkie dywaniki mocowane są bezpośrednio do mebla tak aby kot mógł się na nich położyć ale przede wszystkim żeby czuł się stabilnie podczas skakania czy biegania. W dowolnej chwili mogą Państwo odczepić dywanik i go wyczyścić.

Meble dla kotówMeble dla kotaLegowisko dla kota
BeżSzaryCiemny Brąz

Dokładamy wszelkich starań aby nasze fotografie odzwierciedlały rzeczywistość. Czasami jednak zdarzają się minimalne różnice kolorystyczne, które wynikają z oświetlenia pomieszczenia oraz indywidualnych ustawień monitora. Nasycenie barw, temperatura kolorów, kontrast to tylko niektóre aspekty wpływające na wierne odwzorowanie barw.

Zdjęcia naszych mebli dla kotów można powiększać, dzięki czemu możesz swobodnie przyjrzeć się zdjęciu i zobaczyć kolory, fakturę, tkaninę oraz kształt.

 

Pozdrawiam,
Rafał Marcjan